Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Sól - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Orczykowa

Meszna(Sól + 29 km)

710 000 zł216 m² 3 287,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| lokal usługowo-handlowy w Mesznej - 1500 m działki, 216 m powierzchni użytkowej, sklep spożywczy + część gastronomiczna, idealna lokalizacja pod działalność Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rycerka Dolna

Rycerka Dolna(Sól + 3 km)

450 000 zł204,85 m² 2 196,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 232 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym oraz gospodarczym w miejscowości Rycerka Dolna numer 208 w gminie Rajcza. Nieruchomość ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Węgierska Górka

Węgierska Górka(Sól + 15 km)

2 900 000 zł2 666,53 m² 1 087,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 054 m²

Węgierska górka obiekt produkcyjno-magazynowy Proponuję do sprzedaży obiekt o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym o powierzchni 2666,53 mkw, znajdujący się w Węgierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Graniczna

Węgierska Górka(Sól + 15 km)

895 000 zł236 m² 3 792,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Węgierskiej Górce, dom z 3 oddzielnymi apartamentami, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 236 m2, działka 1765 m2, sprzedam, cena 895 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Żywiec

Żywiec(Sól + 25 km)

1 450 000 zł1 145 m² 1 266,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Nowa cena! Nieruchomość tylko 80 m od Starego Zamku. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, oznaczonej geodezyjnie jako działka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Korbielów

Korbielów(Sól + 25 km)

1 800 000 zł670 m² 2 686,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Pensjonat w sercu gór - Korbielów | blisko Pilska Na sprzedaż obiekt o charakterze pensjonatu, położony w jednej z najatrakcyjniejszych turystycznie lokalizacji w Beskidach -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Korbielów

Korbielów(Sól + 25 km)

4 500 000 zł1 300 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do sprzedania prosperujący Ośrodek Wypoczynkowy w Korbielowie. Powierzchnia budynku: 1300 m2 Powierzchnia działki: 32 a 37 pokoi na 100 miejsc noclegowych. Pokoje z łazienkami Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Koniaków

Koniaków(Sól + 10 km)

9 000 000 zł468 m² 19 230,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż: funkcjonujący , wspaniały kompleks 9 domków Koniaków, gmina Istebna. Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rycerka Górna

Rycerka Górna(Sól + 4 km)

890 000 zł460 m² 1 934,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pensjonatu położonego w Rycerce Górnej u podnóża Bendoszki , w miejscu gdzie panuje cisza a góry i lasy są na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wyzwolenia

Wisła(Sól + 22 km)

8 998 000 zł4 462 m² 2 016,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga;Okazja.Obecnie działa w ograniczonym zakresie ze względu na decyzje sprzedaży,przy pełnym marketingu i wszystkich zasobów możliwe jest wielokrotne zwiększenie dochodów. 1.)Powód.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Sól

Sól,śląskie

1 044 000 zł2 657 m² 392,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Natura tour Sp. z o.o. Zaprasza do rokowań W celu wyłonienia nabywcy nieruchomości ośrodek wypoczynkowy jodła w soli wraz z nieruchomościami niezabudowanymi w soli Sól 100a,.